Granola Bars

I have to admit that, before making this video, I didn’t really have an idea of what granola even was. I mean i knew it was crunchy goodness that cost like $20/ lb, but my thoughts never really extended past that. I do have to say that it’s quite odd how expensive it can be, […]

Read More Granola Bars